Google Pixel 2 tasarımıyla büyülüyor!

Google Pixel 2 tasarımıyla büyülüyor!

Google Pixel 2 tasarımı hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan Google Pixel 2 konsept görüntüleri, görenleri adeta büyülüyor!

Google Pixel 2 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu yıl oldukça iddialı bir Google Pixel modeli karşımıza çıkan Teknolojidevi, yapacağı tasarım değişikleriyle de oldukça çok konuşulacak.

Google Pixel 2’nin konsept görüntüleri ortaya çıktı!

Üstün özellikleri akıllı telefon piyasasına damgasını vurmayı başaran Google, yeni Pixel 2 ve Pixel XL 2 ile bu başarıyı devam ettirmek istiyor.

Bugün paylaşılan görüntüler ile birlikte yeni telefonlara ait, konsept tasarımı paylaşıldı. Grafik tasarımcısı Muhsin M. Belaal Auckburaully tarafından, ortaya çıkan tüm söylentilere dikkate alınarak bu konsept tasarımları adeta görenleri büyülüyor.

Çerçevesiz ekran modasına Google‘ın uyacağını gördüğümüz bu konsept görüntülerinde bizleri, neredeyse çerçevesiz bir ekran karşılayacak.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2‘nin tasarımı, ortaya çıkan bu konsept görüntülerdeki gibi olması bekleniyor. Aşağıdan Google Pixel 2’ye ait konsept görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir