HTC U11 satışları hızlı başladı!

HTC U11 satışları hızlı başladı!

HTC U11 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen raporlara göre teknoloji devi HTC U11, satışları ile başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor!

HTC U11 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu yılın dikkat çekici cihazlarından biri olan HTC U11 ile Teknoloji devi özlediği başarılı günlere geri dönmeye başladı.

HTC U11 başarıdan başarıya koşuyor!

Bugün Focus Taiwan tarafından yayınlanan rapora göre HTC U11, öncekiM10 ve M9 satışlarını sadece 1 ayda geride bıraktığını açıklandı.

HTC‘nin oldukça güvendiği U11 ile kullanıcılara büyük yenilikler sunan, teknoloji devi hakkettiği yere gelmek için yeni cihazının her detayını ince eleyip sık dokumuştu.

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda görülen eksikleri gideren HTC, yeni telefonunun satış rakamları ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Maliyet azaltmak için yeni stratejiler geliştirdiğini belirten HTC yetkilieri,Focus Taiwan’a bildirdikleri rapora göre bir yıl içerisinde en fazla üç ya da dört cihaz piyasaya süreceğini belirttiler.

HTC Başkanı Cher Wang, maliyi bakımdan çok iyi bir yıl geçireceklerini ve marka adını hızlı bir şekilde büyümeye devam ettiğinin de altını çizdi. Akıllı telefon pazarında özledikleri yeri yeniden alacaklarını belirten Wang, yeni ürünleri ile de daha büyük başarıla imza atacaklarını belirtti.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir