Huawei Honor 9’dan bir günde tarihi satış!

Huawei Honor 9’dan bir günde tarihi satış!

Huawei’nin yükselişi tüm hızıyla sürüyor ve daha yeni tanıtılan Huawei Honor 9 modelinin satış rakamları da bu iddiamızı destekler nitelikte. İşte Huawei Honor 9’un satış rakamları.

Huawei’nin yeni akıllı telefonu Huawei Honor 9 tanıtılalı daha bir gün geçmişti ki, JD.com üzerinden başlatılan kayıtlarda müthiş bir başarı yakaladığı açıklandı. Zira cihaz yalnızca bu sitede 350,000 adet sipariş almayı başardı.

Gerçek satış sayısı nedir?

Öncelikle bu satış sayısının yalnızca JD.com üzerinde gerçekleştirilen işlemlerden baz alındığını belirtmemiz gerekiyor. Honor 9 aynı zamanda Vmall ve altı farklı Çinli perakendecide daha satışa sunuldu.

Hal böyle olunca JD.com dışındaki diğer satış kanallarından gelecek sayıları da öğrenmek gerekiyor ama gerçek satış sayısının 350,000’den çok daha fazla olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün.

Son olarak bu satış sayılarının yalnızca ön kayıt yaptıran kişileri temsil ettiğini de hatırlatalım. Yani ortada gerçek bir para alışverişi yok ve kayıt sisteminin ön siparişle karıştırılmaması gerekiyor.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir