iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!

iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!

iPhone 7 Plus kullanıcılarının kullanabileceği kamera uygulamalarıyla karşınızdayız. Bu uygulamalar sayesinde iPhone 7 Plus ile daha kaliteli görüntüler yakalamaya hazır mısınız?

iPhone 7 Plus kullanıcıları için güzel bir konu ile karşınızdayız. Apple‘ın kullanıcılarına sunmuş olduğu ilk çift kameralı telefon olan iPhone 7 Plusbildiğiniz üzere 2X optik yakınlaştırma özelliğine sahip.

iPhone 7 Plus için kamera uygulamaları!

2x optik yakınlaştırma sabit bir düzey olsa da, iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifi sayesinde en geniş açılı fotoğraflar yakalayabilmemize olanak sağlamakta.

Üçüncü taraf uygulamalar sayesinde iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifini zorlayabileceğiniz birbirinden güzel uygulamaları bu konu sayesinde inceleyebilirsiniz.

İşte karşınızda en iyi ve en kaliteli fotoğrafları çekebileceğiniz kamera uygulamaları!

Pro Camera

Pro Kamera uygulaması sayesinde, Vivid HDR ve Low Light Plus modlarıyla kullanıcılara sunulan en iyi kamera uygulamalarından biri olarak gösterebiliriz.

2x optik yakınlaştırma özelliğini kullanan iPhone 7 Plus‘lar için özel olarak bir Telefoto modu bulunan bu uygulamayla birbirinden profesyonel fotoğraflar çekebileceksiniz.

:: iPhone 7 Plus için Pro Kamera uygulamasını indir!

MoviePro

MoviePro uygulaması daha çok sinematik görüşlü videolara yönelik bir uygulama olarak geliştirilmiş. iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifi ile de uyumlu bir şekilde çalışan bu uygulama sayesinde, en kaliteli geniş açılı görüntüleri yakalamaya hazır mısınız?

:: iPhone 7 Plus için MoviePro uygulamasını indir!

Halide

Bu kamera uygulaması sayesinde, adete iPhone 7 Plus‘ınız profesyonel bir fotoğraf kamerası gibi kullanabileceksiniz. Bütün en ince kamera ayarlarını kendi eliniz ile yapacağınız bu uygulamayla en keskin ve en canlı fotoğraf karelerini yakalayabileceksiniz.

:: iPhone 7 Plus için Halide uygulamasını indir!

Filmakr

Yaklaşık bir ay olarak ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Filmakr uygulaması ile strok modu, raf odaklanma (önceden ayarlanmış odak noktları) modları sayesinde iPhone 7 Plus‘ın kamerasını zorlayabilirsiniz.

:: iPhone 7 Plus için Filmakr uygulamasını indir!

Camera+

Camera+ uygulamasını her iki iPhone 7 modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone 7 Plus‘ın kamerasının özelliklerini en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Camera+ ile en iyi fotoğrafçılık deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

iPhone 7 Plus için Camera+ uygulamasını indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir