Note 8, testte iPhone 7 Plus’ı geçti!

Note 8, testte iPhone 7 Plus’ı geçti!

Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile birlikte ortaya koyduğu cesur tasarımı Galaxy Note 8‘de daha da geliştirmesi bekleniyor. Note 8‘in ön yüzünün % 83’ünü kaplayan kavisli AMOLED Infinity Display’ i vurgulayan bir tasarıma sahip olması muhtemel.

Samsung’un yaklaşmakta olan yeni amiral gemisinin sadece tasarım ile değil performans ile de öne çıkması bekleniyor. Yeni bir sızıntıya göre, Galaxy Note 8 tam bir performans canavarı olacak.

Note 8, HTML5 testinde iPhone 7 Plus’a fark attı!

İddiara göre Note 8’in Qualcomm Snapdragon 836 ve Exynos 8895 yonga setine, bir adet 12 megapiksel ve bir adet de 13 megapiksel çözünürlüklü olmak üzere çift objektifli kameraya ve 6.3 inç Infinity Display ekrana sahip olması bekleniyor.

Note 8’in SM-N950F model numarası ile gelmesi bekleniyor. Bu model numarasına sahip Android 7.1.1 Nougat yüklü Note 8’in HTML5 test sonucu sızdırıldı. Note 8, testten 488 puan almış görünüyor. iOS 10.3.2 yüklü iPhone 7 Plus ise bu testten 415 puan alıyor. Ortaya çıkan bu test sonucu Note 8’in ne kadar performanslı bir cihaz olacağını gösteriyor.

Galaxy Note 8’in Ağustos’ta tanıtılması ve aynı ay içinde satışa sunulması bekleniyor. Geçen yıl yaşanan pil sıkıntılarını aşan Samsung’un yeni amiral gemisi Note 8’i iPhone 8 lansmanından önce piyasaya sürme ihtimali yüksek.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir