Shadow of the Tomb Raider yeniden gözüktü!

Shadow of the Tomb Raider yeniden gözüktü!

Geçtiğimiz sene sızıntısı yaşanan Shadow of the Tomb Raider’ın bu sefer konsept tasarımları, bu sefer Square Enix ile ortaklaşa olarak çalışan bir firma tarafından sızdırıldı.

Square Enix2013 senesinde piyasaya sürdüğü Tomb Raider ile seriye yepyeni bir başlangıç yapmıştı. Bu başarılı reboot yapımın ardından da 2015 senesinin sonunda, ikinci oyun olan Rise of the Tomb Raider‘ı, başlangıçta Microsoft Xbox One için piyasaya sürmüşlerdi.

20. yıl sürümü ile güncellenerek PC ve Sony PlayStation 4 için yayınlanan Rise of the Tomb Raider‘ın ardından, şu an üçüncü oyun olarak piyasaya çıkması ön görülen yeni Tomb Raider sızıntısı olan Shadow of the Tomb Raider, yeniden ortaya çıktı.

Önceden bir Reddit kullanıcısının fark ederek sızdırdığı Shadown of the Tomb Raider‘ın bir diğer sızıntısı, Takeoffla isimli Amerikan bir şirket tarafından yayınlanarak ortaya çıktı.

Sızıntıyı yapan Takeoffla, Square Enix ile çalışıyor!

Şimdilik web siteleri kapalı olan Takeoffla, bir reklam şirketi ve daha önce Square Enix şirketi ile de çalışmıştı. Bu firmanın paylaştığı çalışmalarıyla alakalı bir konsept görselinde, Shadown of the Tomb Raider‘ın logoları ve konsept tasarımları ortaya çıktı.

Shadown of the Tomb Raider, Mısır’da geçebilir!

Konsept tasarımlarda görülen piramitlerin ve mızrak ile kılıçların Lara Croft‘ta gözükmesi, yeni oyunun Mısır’da geçeceğini gösteriyor. Sızdırılan görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

Benzer sızıntılarla birçok oyun zamanla duyurulmuştu!

En son yaşanılan olaylara baktığımızda, Assassin’s Creed: Origins ve bir sene önce Shadown of the Tomb Raider ile aynı dönemde sızdırılan Wolfenstein II: The New Colossus, benzer görsel sızıntıları ile ortaya çıkmıştı.

Bu oyunlar ise zamanla resmi olarak duyurulmuştu.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir