Ubisoft eski oyunlarını geri döndürecek!

Ubisoft eski oyunlarını geri döndürecek!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen E3 2017’de Beyond Good&Evil 2’yi tanıtarak büyük sükse yapan Ubisoft, eski oyun serilerini yeniden canlandıracağını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen E3 2017’de Ubisoft, yeni markaların yanında popüler oyun serilerinin devam oyunlarını da tanıttı. Şirket ayrıca sürpriz olarak Beyond Good & Evil 2‘yi de duyurdu. Ancak belli ki tek sürpriz bu olmayacak.

Hangi seriler geri dönecek?

Ubisoft Montreal stüdyosunun CEO’su Yannis Mallat tarafından yapılan açıklamada, stüdyonun eski markalara geri dönüş yapmakta bir sorun görmediği ve buna karşı olmadıkları belirtildi.

Mallat, “Doğru fikirler geldiği sürece eski markaları ziyaret etmeye açığız. Stüdyoyu muazzam büyüklükteki yaratıcı bir kolektif olarak düşünmeyi seviyorum. Yani biri bize gelip uzun zamandır hakkında hiçbir şey yapmadığımız bir marka için ‘Hey bu arada aklımda bu çılgın fikir var’ dediğinde bizde dinliyoruz ve bu yeni fikirleri önemsiyoruz.” sözlerini sarfetti.

Ortalıkta dolaşan dedikodulara göre ise şirket Splinter Cell ve Prince of Persia serilerinin yeni oyunlarını çok yakında duyuracak. Şimdilik dedikodu niteliğinde olsa dahi mükemmel bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir