WhatsApp BlackBerry Desteğini Kaldırıyor kullanıcıları mağdur etmeyecegi Söyleniyor.

WhatsApp Black Berry Desteğini Kaldırıyor kullanıcıları mağdur etmeyecegi Söyleniyor.

Her ay bir milyardan fazla aktif kullanıcıya ev sahipliği yapan WhatsApp, BlackBerry desteğini sonlandıracağı tarih konusunda değişikliğe gittiğini açıkladı.

Dünya çapında 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan ve neredeyse SMS ile mesajlaşmayı tarihe gömen popüler iletişim uygulaması WhatsApp, yayınlanan güncellemeler ile her geçen gün geliştirilmeye devam ediliyor.

iOS ve Android karşısında oldukça geri planda kalan BlackBerry için WhatsApp desteğinin sonlandıracağını daha önce sizlere aktarmıştık.

Mobil cihazlarımızın olmazsa olmazlarından birisi olan Whatsapp, BlackBerry desteğini sonlandıracağı tarihte ikinci kez değişikliğe gitti.

WhatsApp, BlackBerry desteğini sonlandırmaya hazırlanıyor!

WhatsApp yetkilileri, geçtiğimiz yıl Şubat ayında yaptığı açıklama ile BlackBerry 10’da dahil olmak üzere, BlackBerry işletim sistemi için desteğini 2016 yılının sonunda sonlandıracağını duyurmuştu.

Kullanıcılardan gelen tepkiler sonrasında bu tarihi 30 Haziran 2017’ye erteleyen WhatsApp, desteği sonlandıracağı tarihte ikinci kez değişikliğe gitti.

WhatsApp, Nokia S40 ve BlackBerry için desteği 31 Aralık 2017‘ye kadar devam ettirme kararı aldığını kullanıcılara bildirdi.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir