Xbox One X hakkında her şey!

Xbox One X hakkında her şey!

Microsoft, E3 2017 kapsamında düzenlediği etkinlikle birlikte yeni konsolu Xbox One X’i tanıttı. Xbox One X ne kadar güçlü, ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak?

Microsoft’un E3 2017 kapsamında düzenlediği etkinlikle yeni konsolu Xbox One X tanıtıldı. Bugün yaşanan diğer sızıntılarda konsolun adının Xbox Scorpio olacağı iddia edilmişti. Sonunda Microsoft tarafından bizlere sunulacak yeni oyun konsolunun hem ismi, hem çıkış tarihi hem de fiyatı belli oldu. Xbox One X hakkındaki tüm bilgileri sizlere Teknosa desteği ile sunuyoruz.

Xbox One X’in tüm detayları!

Bugüne kadar yapılmış en küçük ve en güçlü Xbox One olarak tanıtılan Xbox One X‘in neler yapabileceği de beraberinde oyunlarla birlikte gösterilmeye başlandı. Konsol için tanıtılan Forza Motorsport 7‘nin mükemmel göründüğünü itiraf etmek gerek.

Cihaz tıplı PS4 Pro gibi 9. nesile geçmek yerine ara bir nesil oluşturuyor. Güçlendirilmiş GPU ve CPU sayesinde konsol tarihinde ilk kez doğal çözünürlük olarak 4K ile oyun oynanabilecek. Hatta Forza Motorsport 7 4K 60fps gibi inanılmaz bir kare/saniye oranı ile bizlere sunuluyor.

Kaynak : SDN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir